denzel6
denzel6
08-11-2016
Mathematics
contestada
2 1/2 of ribbon cost 15$ how much per yard
Respuesta :
Аноним
Аноним
08-11-2016
3
yards
of
ribbon
and
2 yards
of lace
cost
$3.37, and at the same price, ... of 3
1/2 yards
of
ribbon
is 70cents
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 98+ )
Otras preguntas
What should be included in the first paragraph of a reflective essay? A. an engaging opening and a thesis that states the main idea and three supporting sub-to
Read these lines from the passage: Fraudulent use or distribution of this product is punishable by law. Persons found to be violating use and/or distribution la
please help me -3x-3x=-24
What was a main difference between French conservatives and liberals following the Congress of Vienna? The liberals believed in absolute monarchs. The liberals
Help asap please ? And thank you
Fill in the missing blank 2C4H6 + _______ → 8CO2 + 6H2O
why was the revolution called a cultural revolution what ideas are being prioritized
What is the slope of the line that passes through the points (-4, 6) and (2, 4)? A. -3 B. -1/3 C. 1/3 D. 3
Americans sought to obtain control of New Orleans in 1803 so that ?
During a ________ schedule, of inappropriate behavior is attempted the performance of the inappropriate behavior is ignored and an alternative behavior reinforc